Financování bytů

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete si zarezervovat konkrétní byt? Neváhejte tedy, kontaktujte naše prodejce a domluvte si s nimi osobní schůzku. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme doplňující informace o Vámi vybraném bytu.

Investici do vlastního rodinného bydlení můžeme bezesporu zařadit mezi jednu z největších v průběhu našeho života. V dnešní době už máte možnost celou kupní cenu uhradit prostřednictvím zvýhodněného hypotečního úvěru, nebo ze zdrojů stavební spořitelny.

Pokud si nevyberete ani jednu z možností, můžete se s námi domluvit. Společnost Rakobyt, s.r.o. se rozhodla Vám vypomoct a nabídnout Vám úhradu kupní ceny prostřednictvím postupných záloh pomocí zpracovaného platebního kalendáře kupní ceny. Každá záloha je vázána na kupní cenu a s ní související postupný vývoj stavby od jejího začátku po ukončení. Se zálohami také souvisí realizace právního úkonu (uzavření smlouvy).

Standardní platební kalendář

Charakter platby Výše splátky Termín splátky
1. záloha kupní ceny (rezervace) 50. 000 Kč Hotově, ke dni uzavření rezervační dohody, příp. převodem do 5-ti prac. dnů ode dne uzavření RS
2. záloha kupní ceny Doplatek do 30% kupní ceny do 14-ti kalendářních dnů ode dne uzavření smlouvy o uzavření budoucí smlouvy kupní
3. záloha kupní ceny 30% z kupní ceny do 14-ti kalendářních dnů ode dne dokončení hrubé stavby a střešní konstrukce

Chcete se na něco zeptat?

Odpovíme na všechny vaše otázky!

Zeptat se